2013

Čtvrté 

setkání

Toto setkání mi zachránilo život, když jsem byl nepozorný.a nesledoval silnici, byl to mžik, čas se zastavil a já viděl auto projíždějící pode mnou, potom jsem stál na druhé straně přechodu..

2023

Tato e-kniha je příběhem mých setkání, příběhů a fotografie, které nás posílí.. 

FILIP

2022

Moje poznání života-kniha

Tato e-kniha je napsána srdcem, moje poznání, procitnutí, díky mým učitelům na cestě životem.

TOMÁŠ

2007

Druhé setkání

Řekl mi, je to vždy v jednoduchosti. Stačí mu odevzdat svoje kroky  a poprosit ho o vedení. Když jsem to udělal, najednou jsem byl v kuželu světla, který mnou prostoupil střechou a zahalil mě, byla to neskutečná krása a pocit lehkosti, potom už nemáte strach, protože už nejste nikdy sami.

1982

První

setkání

Ležel jsem plakajíc v trávě a najednou slyším hlas, někdo ke mně mluvil, hledal jsem odkud a z oblaku na mne mluvil vousatý pán, který měl červenobílé roucho, nevěděl jsem kdo to je, ale uklidnilo mě to a on povídal: „Neplakej, vše bude dobré.“ Byl to hluboký mystický prožitek přesahující vše pozemské. Bůh se některým zjevuje, jiným ne, pokud ho lidé neznají, pomodlím se a poprosím za ně o pomoc.

2012

Třetí

setkání

Mé setkání s mojí učitelkou bylo připravené, pokud jsme vedeni, tak je naše cesta vydlážděná, její směr si uvědomujeme mnohem později. 

Všechna práva vyhrazena 

Žádnou část knihy není dovoleno užít nebo jakýmkoliv způsobem reprodukovat bez písemného souhlasu držitele práv s výjimkou krátkých citací nebo odkazů, které tvoří součást kritického hodnocení. 

Tento web využívá soubory cookie. Podrobnosti naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů

Odmítnout

OK