Už jako malý chlapec jsem s bratrem chodíval často do přírody, prarodiče a rodiče nás učili tajům matky přírody. Časem jsem zjistil, že příroda mi dává více lásky, než kdokoliv jiný. Dokázal jsem být v přírodě sám a šťasten,  emoce se zklidnily a já jsem se dokázal dobíjet tou energií, kterou nám příroda vždy dává, jen člověk jí svojí negací nebo láskou mění a formuje. A to dělám dodnes.

  Každý máme právo na šťastný život i s naším „handicapem“, který nás nebrzdí, ale oslovuje a sděluje nám naši výhodu, ale i nevýhodu oproti ostatním, dle scénáře, který nám medializují.

     Naučím vás, jak si sami můžete tvořit to božské, které je jen v nás, proto jsme každý jedineční. Časem každý citlivý člověk hledá cestu k sobě samému, hledá odpovědi na své otázky, hledá svého průvodce, svojí novou cestu, možnost změny, ukážu vám prakticky a jednoduše jak to dokázat i u sebe, směr si vybírá každý sám, ale „nahoru“, to tak jednoduché není, ale chceme tam všichni, proto i v posledních chvílích života, prosíme o pomoc všichni..  OdpovědI dostáváme myšlenkou, jako když nás někdo do toho tlačí, ale tak abychom se nebáli.  

  Nebojme se nejsme tady sami, máme své posluchače, máme svojí cestu, máme svoje dary, které nám nikdo nemůže vzít, protože je nenosíme u sebe….


  Je možno domluvit změření pozitivity místa kde bydlíte, nebo chcete-li stavět,, kupovat dům, pozemek. Mohu zkontrolovat patogeny, které negativně na nás působí a očistit tyto místa.     


e-mail

OK

This website makes use of cookies. Please see our privacy policy for details.